Vyberte stránku

Co jéééé – schizofréniéééé

od | Lis 25, 2018 | Příběhy

Já jsem schizofrenik. Udělali to ze mě Zmrdihosti. Vyjede z kasy bon. Někdy se směju. Někdy nadávám. Někdy řvu. Někdy si zpívám. Doktor mi dal prášky, abych prej věděl Coprotopov. Stejně jsem je nežral, myslím, že po mě jde. Fotrovi to říkat nebudu, nechci zdobit stromek na Krymu. Ale já Vám slibuju, že nikdy z kuchyně neodstoupím. Nikdy. Tu radost Vám neurobím. A kdo říká, že v kuchyni nadávám, tak dělá jen kampaň. A zbytek personálu Vám to potvrdí, jinak bych je zabil. Nejsem schizofrenik. Kdo to říkal? Už peču cukroví. Vanilkový rohlíčky, linecký kolečka a čapí hnízdečka. Recepty po Babišce. Akorát se mě rozbil Kalouskáček na ořechy. Čórnu ho v práci, no co co, všeci kradnú, iba len ja čerpám…..

Já přísahám, přísahám na smrt svých dětí, že HostjeZmrd tu bude furt. Ale já nemám děti. Doufám, že to nečte mamka s taťkem. Pak na mě totiž “vlítnou naši” . Oni vědí, že jsem trochu “Šuman”. Co jéééé???? Bi – polární porucha. Prcáš jižní i severní pól. Chystám si jídlo….pro sebe. Na dva talíře woe!!! Tatarku k tomu nechci, ale dal jsem si ji, abych ji pak mohl vrátit. Až se mě zeptá svatej Petr u brány – “Co je dneska na personálku?” a až mi žena porodí dítě – tak místo údivu zařvu – “Sebou!” A až mě andělé zavolají k sobě, nechci na pohřbu bufett. Chci to “ala carte”. Jako mě nic není, já jsem v pohodě!!!

Nesnáším podzim…mlhy…venku furt invaze. Namrdající déšť. Zapaluješ druhou od první a popíjíš Depresso s mlíčkem. Jdeš do hokny – tma. Jdeš z hokny – tma. Jdeš pařit – světlo. Jdeš z pařby – světlo. Pak že je podzim fotovotaickej. Všem se krká ještě husa. Co se neprodalo, tak se šuplo na meníčko. Mrakykrát ohřátý a suchý a slaný jak piča po triatlonu. Zbytek se natrhal s hrachem a krópama do šouletu. A když už TO nikdo nežral, tak si to dalo ještě jednu zastávku před kýblama pro prasítka a sice personálka. Taky si kolikrát říkáte, proč si to nemůžu dát, když je to čerstvý? To musíme čekat až to stojí za starýho bély? Musíme. Prvně kšeft, potom dobytek. Náhodou podzim je krásnej. Barevný listí. Ty zapadlý slunce. Večer slunko, co chodí na nočná šichta. Romantikuš jako piča. Já třeba mám moc rád lidi…..

Kucí v multikulti kárách vyzdobávájí městečko Ledovejma světýlkama. Obchody se plní čoko-kolekcema. Čmoudů přitéká míň a míň, páč se jim v tý kose na gumový Čunky nesce. Ajfounem se nezahřiješ. Přitom zrovna teďka bysme je scéli jak sviňa, kapři maj bejt letos drazí. Ale na Halloween šli letos na dračku ti s málo zubama. Tam stačí dát svíčku na jazyk. Miluju svátky. Mám tu na praxi dva čmoudy z afgošu. Sokolíci úplně v klidu. Jeden mi čórl cigára.. Pivko pijou i vepřový si dali. Hulení nic moc. Asi jim koupím pejska na Vánočky. S jednim jsem byl scat a dyž jsem viděl tu klobásu, tak jsem pochopil, proč jsme tu válku už prohráli. To až uviděj holky z neprcanýho těsta. Mňamííííííí pomóóóóc….

Muzička se line z rádií par exekuce a nejslavnější český Raper – Wenceslaw Christmas Netzkář si jede krutopřísně svoje – jedu……………..takhle………..po………..trati…….jedu……….přes………kopce……..za……okny……..padá…….snieh………budou……….Vánoce……….Halelůůůůůůja…..to už nabádá samo  k tomu milovat všecky. Notabene když to máš třicetkrát za den. Nesnáším svátky. Sóó des is Krismas and Hapi ňúúú jíííír. A do toho nejvíc nespokojení čuráci z loňska, si jako první bukujou Vánoční oslávičky a večírečky. Ti zmrdi, kteří nedali loni ani kačáka dyžana a stěžovali si i na moc kyselej citrónek. Půlka se jich zmrdů snažila zdrhnout bez placení a zbytek chtěl konfiskovat servírce opruzení. A víte proč? Protože s nima kokotama všude vyběhli. Tak jdou opět k Vám. Máme rádi vánocééé, ale jednou v rocééé. Nazdárek, tak jsme tu zase. Bude nás asi dvacet. Jíst asi nebudem. Oni si donesou obležené chlebníčky. Nevadí to? Však máš kšeft, né?. Vybíráme dvě kila a zatím dali dvá a jeden to chce vrátit. Pohádal se se starou. Prej ji ukradl dvě kila. Tombola nebude?????

Největší radost máš z dárku, kterej uděláš sám. Já jsem třeba udělal loni sám celej vánoční kšeft. Nesnáším lidi. Nikdo nemá Zmrda rád. Tak proč to furt lajkujete kokoti? To je kampaň.!!!! Na schizofrenii je nejlepší, že jste na všecko vždycky dvá. A dva je jak známo, vždycky víc než jeden. Zítra máme první vánoční firemní večírek. Asi je pozabíjím. Trošku jsem zakompletovanej a zanajatej. Ale Vy mi ten článek určitě Providentujete že jo? Vždyť svátky jsou vůně Cofidisu. A v telce běží Půjčkálovic Amina. Feťák Hubert. Tři úvěry pro Popelku. Osobní bankrot nad Zlato. Byl jednou jeden úrok. Pyšná konsolidace. Dobrý voják Šejk. Poslušně splácím. Císařův mluvčí a Mluvčího císař. Rozsudky soudce Ookamury. Jak dostat Babiše do polepšovny. No a pak budou jen klasiky….. U finančáku stál. Hamáček to zařídí. A pro mladýho Andreje – Jen ho nechte, Ať se bojí……ČapíČapíČapíČapíČapíČapíČapíča…..HostJeZmrd.cz

 

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

Ze Zaječí prchám do zaječích

Ze Zaječí prchám do zaječích

Zdarec přátelé!!! Však to znáte. Dovolená v prdeli a člověk sic plnej zážitků a vnitřního uvolnění, se vrací do práce zbitej jak Hong-kongskej prodavač zmrzliny. Já dělal vše co mohl, abych svýmu ajťákovi poslal článek i na včerejší večer, jenže to prostě nevyšlo. Vy...

číst více
In vino veritas

In vino veritas

   Slovy Klasika - “Když piješ bílý - čůráš bílý. Když piješ červený - čůráš taky bílý. To znamená, že v tobě něco musí zůstat a proto piju červený” Míra Horníčkůj v tom měl jasno. Já v tom jasno nemám milí mutanti a proto se pustím zase na tenkej led a sice se opřu...

číst více
Share This