Vyberte stránku

F***** you Greta

od | Úno 9, 2020 | Příběhy

 

 
 

Pamatujete ještě na Tv Nova Počasíčko??? To byly časy co?? Místo Zákopčaníka na obrazovce pěkná kunda. Nova ať už vysílá jakejkoliv shit, tak tenkrát dokázala aby třetině populace u počasí stála bedla. A když modelka sundala kalhotky, tak většinou byla už v trenkách pěkná pléskanica. Doba se mění a dneska je počasí pěkná mrdačka i bez striptýzu. Reklamy s Mistrem Uzlíkem na různý pérostoje před i po počasí jen umocňují všudypřítomný pocit, že klima je poslední dobou mrdat. A když tak popíjím Piňakoládu se střikem džusíku z vlastnoručně vypěstovanýho Ananasu a na parapetu sedí Kakadu přičemž v zobáku má lístek Koky, nemůže Mě ani mýho osobního desetidekovýho Johana snídajícího dvě Tarantule, vyvést změna klimatu nějak z míry. Vždyť je začátek Února ne?…….

Gastronomii ovlivňuje počasí a naopak a já chci jen trošičku nastínit z čeho nám vstávají chlupy, teče voda ze zubů, či lítají hromy blesky a padají trakaře. Otázky klimatu necháme těm “nejpovolanějším”, kteří za třísetleté měření teplot a zaznamenáváním deštíčků ví teďka nejlíp jak jsme domrdali planetu v její miliardoleté existenci. To je jako kdybych hledal příslovečně tu jedinou kapku slaný vody v moři, která mě zabila Tetu při Tsunami v roce nulačtyři. Matička Země je jeden živej organismus a ví co dělá. Čas od času musí snižovat stavy a vždycky to dělá chytře tam, kde to nejmíň bolí že. China. Nás mnógo. No stačilo a vrátím se malicherně k oboru co krmí tuhle planetu prostřednictvím darů Mothafucka Earth Feeding System…..

“Ty pičo, tam je dneska hic. To zase bude……Pičo zase chčije…to bude kurva dneska pěkný hovno….Ty pičo teď přestalo chcát a ty Mrdky už si sedaj na zahrádku……Piča, vole zmokly nám všecky podprdelníky pičo…..Ty zkurvený slunečníky od pivovaru jsou všecky v hajzlu……Roztáhněte slunečníky – svítí. Zatáhněte slunečníky – fouká. Roztáhněte slunečníky – prší. Zatáhněte – prší moc a fouká. Zatáhněte ty věci – je tu dusno……Nachystejte zahrádku – bude hezky. Za patnáct minut – – – – čuráci celá markýza za sto litrů v hajzlu, to jste nevěděli, že přijde bouřka???!!!…..Asi tak……….”

Zahrádka je zlo. Nádherná věc, když je pěkně. Terasa, stromeček, ptáčkové, hulit se může, člověk je na čerstvým vzduchu. Je to boží. Tohle nemůže znepříjemnit žádná píča co hlásí, že má v pití bodličku či lísteček. Cvrčci, cikády a jejich kámoši s “n” nepřeřvou pohodičku venku. Vracím se k první větě tohohle odstavce a sice, pokud je v letních měsících tak nějak ideálka počásko, tak stejně nemůžeš prodat místa na terase i v restauraci  zároveň. Myslím tím rezervačky. Furt existuje možnost, že začne chcát a Ty ty lidi musíš někam nacpat!!! Dabl prostírko, dabl hokny, dabl všeho – jedno dýžko. Servis se modlí za tropy v čechách woe….one way ticket byznys píčo…..nebo jinak? – chcete snížit počet vražd zmrdů, kteří po stopadesátimilimetrovým přívaláčku hačnou ke stolečku na zahrádce dožadujíce se obsluhy, když dotyčný prostor vypadá jako cvičiště ISISu v Aleppu???? Sebevraždu konající Zmrdi ještě příjdou s oznámením, že jich bude pět. Tady musí být číšník trošku sečtělý, páč jim musí oznámit při nabíjení brokovnice, že – “Bylo Vás pět” ……bum bum bum

Nekorunovaným králem číšníků v létě je Oscar Pistorius. Všichni by chtěli mít jeho protézy, se kterýma by se jim supr a rychle běhalo po terase. A pokud si pičusek po několika tázání, zda si nedá tatarečku ke smažáčku, rozmyslí že Ano. Tak ho prostě Oscar odbouchne na hajzlu. Přes sádroš. Z ledovým. Co už. Dvakrát se ptal, dá-li si tatarku. Nechceš tatarku – lehni si na márku……:))))))

Hej mutanti, nikoho přece k ničemu nepodněcuju. Statisticky používáme větu – “Já ho zabiju” častěji než větu “Miluji tě”….. Někdy taky říkáme, že “Zabít je málo”….Nebyla taky Dáša Veškrnová v božím filmu od Juraje Herze “Holka na Zabití?” a náš zakořeněný kanibalismus v naší DNA je prostě k sežrání….. Stará se semnou rozvádí a tak trochu kouše. Do tý mladý jsem se trošku kousnul no. Viděl jsem je, jak se do sebe zakousli. Samou láskou bych ji sežral. A odpaněná lolitka by přece chtěla samečka spapinkat…..

Pořád vidím v komplu rezérvačky typu – stoleček pro osm – při krásným počasí venku. A co když kurva nebude hezky? Tak vevnitř. Chystá se dabl prostírka pro pacoše. Nejlíp je pak situačka, že dojde místo osmi pičí pět kusů. Z pěti Zmrdů jsou dva wegani a ten zbytek naprostejch pičí se ještě rozhodne, zda-li pozře nějakej stejček, když už jsou ty hovězí hody. Tak jsme to naplánovali, našli lokálního dodavatele s luxusním masíčkem. Udělali reklamu. V kuchyni nad tím strávili mraky času a příprav. A vymrdanej vypičenec si dá salát a blokuje stůl metr dopředu….A ve finále si ještě stěžuje a svoje názory hodí na net……

A na závěr mám pro Vás recept od babičky: “Vepřové kostky Šaría”  – vemete ženskou a dáte jí do držky – pak ji necháte chvíli prcat s bratrancem – až to změkne, tak ji ve dvanácti letech provdáte za strejčka. Dusíme do měkka a pak ji koupíme vestičku. Jen aby ji vyšlo počasí……HostJeZmrd…..

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

Stallone má na silvestra klid

Stallone má na silvestra klid

Šťastný Nový rok Přátelé, hodně štěstíčka a zdravíčka. Mám za sebou jubilejní dvacátý Silvestr v práci. Vesměs to bylo všecko vždycky jako přes kopírák. Jen se mění místa a počty lidí, či skladba menu. Počty zmrdů zůstávají klasicky na dvaceti procentech, ať jste na...

číst více
Šťastné a Veselé Stresánoce

Šťastné a Veselé Stresánoce

   Ze všeho nejvíc si užiju šestou adventní neděli, protože už je kurva po všem. Veselé Vánoce - Tatínek se nám vrátil z restaurace. Maminka dostala rádiovku a Táta slivovic….Jméno boží beru nadarmo celej rok akorát o Vánocích nadávám - Ježíšek Marja!!!....Vybleju tu...

číst více

comments

Share This