Vyberte stránku

HostJeZ..d´s Hateful Heart

od | Kvě 5, 2019 | Příběhy

 

 
 

Zase nám dneska na restauraci kojila jedna emancipovaná “Batika chlupy korále” matka. Kozy vytahaný jak uši prímusa třídy. Takový ty bradavky jak klubáky talíře. Podprdu na leteckým dnu nesehnala. Prcek mlaskal vo tom žádná a když to vidíš, tak se ti už nechce nikdy v životě prcat. Náš vrchní není laktační masochista, spíš je to profík a bylo mu líto těch hostů okolo když viděl, jak jim to kope jak čerstvá slivovica. Jen lehce naznačil, že by si Ta pseudomoderna mohla ty svoje termofóry strčit zpátky za gumu od tepláků páč zbytku restoránu se chce kosit. Reakce byla pochopitelná. Je to přirozená potřeba člověka namítla číšníkovi a tím ukončila debatu. Když se kolega chodil mezitím do kuchyně vyplakat, co že tam má zase na place za kundu, tak reakce mojí supr pragmatický kolegyně byla úžasná. “Vyřiď tý píči, že chcaní, sraní a šukačka je taky přirozená potřeba člověka!!!” Drsný co? Ale naprosto trefný. A respekt. Prostě devadesáti procentům lidí se to ekluje. Notabene při jídle. Jestli je kuřák sobec. Ok – tak co je kurva tohle….

 

Když má žena luxusní kozy a chtěl bych aby mě je ukázala, tak buď dostanu na rypák nebo mě obviní s harašmentu. Ale až na to není nikdo zvědavej, tak to vytáhne před celou hospodou jak při losovačce číslo Matesa. Špunty jak Repre na kopačkách a pome sokoliíci kochéte se. Btw neznám moc lidí, kteří při obědě myslí na cecky. To sme to dopracovali kurva. Ještě že to bylo roční děcko a né osmiletej kluk jak si to maminky rády ladí na serverech. “Kojímedostalet.cz” nebo “Mámaměmáfurt.com….

 

Další věc co mě mrdá. Dojde rodinka. Pápínek bifteček. Přívěsek salátek. A PéZetko, který nemá víc jak dva roky si nemůže vybrat, protože je wegan. A to jeho maminka říká obsluze s naprosto kamenným ksichtem. Už jsem viděl hodně ale tohle né pičo. Jak může být děcko ve dvou letech wegan? Kdyby byli rodiče, tak to pochopím že jsou vymrdaní všichni tři. Vlastně jsou. Ale weganský jídlo chtělo jen to PéZetko a to nás dostalo. Prosím Vás ještě detail. Kteří třeba jste na Zmrdovi poprvý, tak PéZetko je Parchant Zasranej. Aby bylo jasno. Já vařím velice často weganský pokrmy, protože k nám na hotel takovejch vymrdanejch pičí jezdí přehršle. O to víc mě dostala informace, že do weganské Tofu Bolognese nemůže přijít červené víno, protože to může obsahovat stopy vaječného bílku. To je jako kdyby na Sahaře byla místo jednoho zrnka písku kapka vody. Smrt weganům. Jsou to naprostý píče. A hladomor na ně na mrdky. Wegetariáni mě nevadí. Wegany bych nechal chcípnout v jelitech a jitrnicích. A to nejhorší je, že drtivá většina těchto pičí je weganem páč je to cool. A až je nikdo nevidí tak žerou na cimře salámy a šunku. Ksindl zkurvenej. Vždycky když mě to pokojský vykládají tak bych vyletěl z kůže. …

 

To je doba zkurvená. Místo toho abyste lidem něco doporučili a pokecali o počasí, rodině a životě, tak musíte předčítat pičusům Alergeny. Jistě protože Host je naprosto vymrdanej omezenec a má chuť na oříškovou zmrzlinku. On by si ji tak rád dal, ale je alergickej na ořechy. Ale Vy to přece v kuchyni nějak uděláte že??? Proč musíme pičím vysvětlovat, že když mají žlučník nadranc, že by neměli žrát bramborák. “Pane vrchní – nešel by ten bramboráček bez česneku? Česnek já nemůžu – ale na bramboráček mám apetit dneska.” Tak to nežer ty kundo, když to nemůžeš do prdele. Od rána do večera přibývá lidí, co něco nemůžou. Civilizační choroby a alergie. Hovno vole…..!!!!! Když vím, že něco nežeru a po čem je mi blbě, tak to kurva nežeru a neobjednávám si to. To musíme každýho vodit za ručičku a upozorňovat jak děcka, aby neolizovali námrazu?????

 

Čuráci zkurvení na všechno máte diagnózu. Hyperaktivní děcko není nic jinýho než nevychovanej parchant!!!! Zasranej zmetek může všecko páč to má povolený od rodičů. Prokrastinace???? Lemplismus aneb jsem mrdka, co si neplní svoje povinnosti. Lenošný kundy, který bych nakopal do prdele zepředu a naliskal jim ty jejich držky – tak to je prokrastinace. A každá píča která nedostane dost lajků na fejsu se léčí s depresema. Kunda se nechá vyprcat na hajzlu a druhej den jde s depresí k doktorovi. Asi čekala že to skončí svatbou. Každej něčím trpí…. Dáma nebude nikdy na veřejnosti kojit svoje dítě. To udělá jen chlupatá píča v batikovaným tričku a rákosovejch sandálech. Normální rodiče usměrní svoje děcko. a jestli si neudělá svoje úkoly tak dostane na prdel, né že poběží za psychologem. ….

 

Proč to píšu kurvafix? Píče přijdou do kuřáckýho salonku a řvou “Jé tady je nahuleno!!!” Příjdou do středověký krčmy. “Jé Vy nemáte weganský jídla? A mluví se tu sprostě?” Přijdou do pivnice. “Jé Vy nemáte jahodový koktejly????” Pak přijdou zamrdanci zaprcaní na Guláš festival a ptají se jestli nemají nějakej salátek nebo těstovinky. A náš Jonatánek, který Vám tady právě mlátí hračkou do hlavy a plive všude kolem je hyperaktivní víte? A můžem si tady ubalit jointa? Nebude Vám to vadit??? Jonatánku vydrž….již zítra jdeš k soudruhovi psychologovi….Ty ses dneska ještě nevysral? Tak to je jasná prokrastinace!!!

 

Hlavně že piče si zaplatí kouče osobnostního rozvoje. Když už tenhle nástroj jak z kreténů vytáhnout love funguje, tak proč je tam neučí jak bejt trošku samostatnej. Aby taky kundy vyjebaný věděli, tak mají používat to, co jim zbylo v mozku po žraní tofu a bambusovejch výhonků. A když už se bavím o tom bramboráku, tak ten česnek tam patří už dvě stě let a je to tak dobrý. A recept se nepředělá jen pro to, že se to nějaký mrdce krká…..

 

Dobrý den! Tak máte vybráno? Po půlhodince byste už mohli mít! Ne, to byl vtip. Nechápete? Wegetarián že?? No nežereš maso – nepoznáš vtip? Cože? Ne to měl být druhej vtip. Film víte? Knoflíkáři. Neznáte? Aha..Tak k pití co komu? Matonečku? Jsou tam trošku bublinky, bacha…možnost nadýmání. S ledíkem? Aj aj bacha – netrpíte angínama? S citronkem? No to chemicky ošetřený citrusy bych bejt Váma neriskoval. Krémová česnečka – žlučník, radši ne. A smetana je tam určitě. Tučný. Krutony jsou určo z bílýho chleba. Neslyšel jste o bílé smrti?? Notabene zahuštěný moukou. Jasně no – glutein. Alergie? No já ne Tetka měla – tak mám ninimálně náběh. Co vyvárek? Nemůžu mrkev a ty stopy celeru. Radši ne. Tak polivečku né tak co předkrmeček.? Carpacio? Ou blázníte!? Syrový maso? Salmonela – svalovec. Tataráček z lososa. Radši ne – v těchhle hicech. A to meníčko?  Co že tam vlastně máte dneska.? Na jedničku kuřecí špíz – šťouchačky. ÁÁÁááá tam je cibula co? To né to né – Bez cibule nešlo by? Co je na tu dvojku? Koprovka – vajíčko – brambory. Kurva kopr nežeru!!! Do prdele tady to stojí za hovno!!!! Přece bych Vám něco ale doporučil!!! No povídejte….Co kdybyste se sebrali a táhli do piče co??? Já se zatím pudu do skladu oběsit….chápu páč HostJeZmrd…..

 

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

Žádnej stres jo??? Ten borec je naprostej machr!!!

Žádnej stres jo??? Ten borec je naprostej machr!!!

   Já velice obdivuji lidi, kteří se starají o druhé. Pomáhají těm pomalejším, se zdravotním postižením, mentálním nebo já nevím ještě jaký jsou ty škatulky. Obdiv, nic než obdiv si zaslouží. Jejich trpělivost a láska k bližnímu svému je žene asi kupředu, protože...

číst více
Sorry jako, tohle já nežeru!!!

Sorry jako, tohle já nežeru!!!

   Já to nežeru…..Tohle to já nežeru….Tam je tohle? Tak to já nežeru….Fůj tam je tohle jo???Tak to já nežeru…..Pepo!!??? Jestli mi ho dáš do huby tak ti do smrti nedám pusu….hele tohle mrklo-mrklo to a ty brambory se taky hejbaj hele...ona už to začíná žrát...ježiš to...

číst více
Proč???

Proč???

   Proč?????? Proč?????? Proč??????   Proč vždycky chleba spadne na namazanou stranu?  Proč je největší kšeft, když jsem po fetu?  Proč chodí největší piče na mou směnu?   Kurva proč???   Proč nejvíc jde, čeho mám nejmíň?? Proč když ráno nachystám dvě flašky...

číst více
Share This