Vyberte stránku

Nepletete si bezbariérový přístup s bezpáteřním???

od | Srp 18, 2019 | Příběhy

 

 
 

“Doooobréé rááno čurááááááci!!!!!!” Byl jsem “opět” nazván bezpáteřní kundou, který nic není svatý. Je to pravda. Líp bych to neřekl. Víte, jak pro Vás moji milí občas píšu ty větičky na Zmrda během týdne, abyste jako nevyšli příliš ze cviku, než se objeví nedělní článek. Má to celkem vždycky úspěch, ba naopak to lajkuje mnohem víc lidí než článek samotný. Jasně že. Má to pár vět, je to přečtený za dvě vteřiny. Má to hlavně rychle a prvoplánově pobavit a mým jediným přáním je, aby to přivedlo další čtenáře. Lidi nečtou. Nechce se jim číst. Dvě Á čtverky textu je hrozná kupa písmen. Za tu dobu strávenou čtením, mají sjetý desítky debilních citátů a videí, či vymyšlenejch pátrání po někom nebo po něčem. Zapínat mozek v dnešní době je strašná námaha. Já ty fcb stránky mám jen a jen kvůli reklamě k tomu blogu. Pokrytecky jako všichni ostatní. Přiznávám se. Ale zpět k tomu začátku….

Ten důvod mýho zprcání byla věta o vozíčkáři a salát bufetu. “Doneste nám ty saláty z bufetu, vidíte že je paní na vozíku. – Tak ať si tam škrtne…Sem taky

nějak dojela ne???”  No a už jsem hovado….a bla bla bla. Píšu jak hovado, ale hlavu a patu to vždycky má. Alespoň se o to snažím. Opravdu jsem přemýšlel, jestli to tam mám dát. Pochyboval jsem triliontinu sekundy. Takže pochyboval….:))))

Přijde rodinka do restaurace. Osm lidí. Asi tři až čtyři generace – nevím.. U nás v restauránu máme uprostřed velký salátový žraniště. Bezpočet dresinků, olejů a octů a všecko je bezbariérově přístupný jak jen to jde. Každý host si prostě za pár kaček nasere do mističky o obsahu tři deci, dvacet kilo sálátů a tunu dresinků a jde špalírem ke stolu jak na inauguraci. S tupým úsměvem na ksichtě, kolik že to ušetřil a jak vyjebal s podnikem. Za sebou nechává spoušť jak hárající fena. Zamrdá úplně všecko kolem dokola včetně stolu. A do kuchyně se vrací polosežraný misky, který mají barvu jak kalužina na benzince. Někteří vypičenci si ještě stěžují na to, jak to stálo za hovno. No bodejť, když si zkurvenec namrdá do okurkovýho salátu deset druhů dresingu a stejný množství olejů. To by se i prase zblilo….

Zpět k rodince….. Dojdou, hačnou. Paní na kriplkáře zapatkují. Krom toho, že jí neslouží nohy je v cajku. Pokuřuje, usmívá se a zbytek famílie si ji veme jako rukojmí že??? Paraplegika asi pingl pozná ne? Žádný “Hi Five” neprobíhá, nejsme debilové. Mluvčí rodinky, to je zřejmě ten, co bere ty přídavky na tetičku se chová jak píča neskutečná, přičemž úkoluje personál, jak kdyby dotáhli na oběd Lenina z Mausolea. “Sociální pracovník” z řad rodiny pokračuje v maštění obsluhy s takovým gustem, že i tetičce začínají mravenčit nohy a nejradši by si zaběhla pro salát sama. Ani promluvit ji už nenechaj. Už jsi na vozíku, tak jsi zároveň debil ne?. To je k zblití. Číšník je rozpačitej jak po oznámení doktora, že je H.I.V. Aladin. A když už tam půjdete, tak vemte rovnou saláty i pro nás ne??? Jak se má obsluha v týhle situaci zachovat????

Rodinka dostala přídavky na tetičku a jdou se nažrat do restauránu. A ty dva patnáctiletý mamrdy nevychovaný, co mají sebou ani neokřiknou.. Natož aby je poslali pro ten salát. To je nechaj radši házet rysováčky tetce pod galusky. Z obsluhy udělají netolerantní mrdky. Znám hodně lidí na vozíku. A hlavně oni jediní nechtějí, aby se s nimi jednalo jinak. Mají boží černej smysl pro humor. Fantastickej. Jsou to naprosto normální lidé. Ale ve spárech pičí, co si hrají na korektnost a soucit jsou ubohý rukojmí. Stejně tak jako slepci například. V Itálii jsem měl dva autobusy slepých klientů. Do smrti nezapomenu, co to bylo za úžasný lidi. Piči vole, ale když se někdo na jejich úkor chová jak poslední ublíženej na světě, tak to bych fakt vyletěl z kůže. Oni po nás krom bezbariérovýho přístupu nic nechtějí. Mě se hrozně líbí TapTap orchestra a jejich speaker Láďa Angelovič. Ten říkal, že ho nejvíc sere, když si lidi myslí, že když špatně mluví a je na vozejku, že musí být zákonitě debil. …

Lidi jsou hovada. Hlavně když jsou zdraví. A mít takový hosty, kde je jeden člen na vozejku je někdy očistec. Ta hnusná přemrštěná péče z řad jejich kamarádů a příbuzných je někdy naprosto odporná. A zažil jsem to mnohokrát. Jasně, že si neodpustím trochu kontroverze. Pokud někdo vypadá jako když rozpustíte gumovýho medvídka v mikrovlnce a jediný, co z něho jde jsou žgryndy z koutku, tak je lepší mu šlápnout na hadici a ukončit neskutečné životní trápení. Jeho rodiny, okolí a hlavně jeho samotného. O penězích se ani nebavím. Ano je to těžký. Trápení. Trápení a nic než trápení. Ale nemůže jeden život, kterej nemá naprosto žádnej smysl a působí pouze bolest, kurvit dvacet životů, který smysl mají. Příroda takhle funguje odjakživa. Do piči. Bábu v autobuse nenechají sednout, ale mladýho člověka na vozíku, kterej má v rukách pětkrát větší sílu než my, obletují jak vosy karamelku.

Nechci se v žádným případě jakkoliv rouhat. Ale kurva vidět ty lidi jak se dojedou ubytovat a jediný čirý zlo je ten co řídí ten vozejk. A každou větou ti dává najevo, jaká jsi píča, která o tom ví hovno jaký to je. A Paní se směje na vozíku. Uplně v pohodě. Povídá si. Smířená se vším. Na večeřích je schopnej pobírač přídavků řvát na obsluhu jakto je možný, že ještě nemají jídlo, když má sebou invalidu….

Tohle je kategorie zmrdů, která patří k úplně těm nejhorším. Udělat si z invalidity člena rodiny V.I.P. pass. A jedinej bezpáteřní je ten, kterej tu páteř v pořádku má……no nic. Tak to jen tak, aby bylo jasnóóó – příště si opět povíme, že HostJeZmrd.cz…….

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

F***** you Greta

F***** you Greta

   Pamatujete ještě na Tv Nova Počasíčko??? To byly časy co?? Místo Zákopčaníka na obrazovce pěkná kunda. Nova ať už vysílá jakejkoliv shit, tak tenkrát dokázala aby třetině populace u počasí stála bedla. A když modelka sundala kalhotky, tak většinou byla už v...

číst více
Stallone má na silvestra klid

Stallone má na silvestra klid

Šťastný Nový rok Přátelé, hodně štěstíčka a zdravíčka. Mám za sebou jubilejní dvacátý Silvestr v práci. Vesměs to bylo všecko vždycky jako přes kopírák. Jen se mění místa a počty lidí, či skladba menu. Počty zmrdů zůstávají klasicky na dvaceti procentech, ať jste na...

číst více
Share This