Vyberte stránku

„Voda, co nás drží pod vodou“

od | Bře 31, 2019 | Příběhy

 

 
 

Do prdele jako na dva songy jsem dost alergickej. Jeden béká Jožo Čuráž a druhej ta ťuňťa Langerová. Voda živá a Voda čo ma drží nad vodou. Jó jsou to hity. Ale když to do nás mainstream hustil padesátkrát denně, tak to se zhnusí prostě. Podle mě tyhle dva songy inkognito produkovala likérka Božkov. To aby člověk nedal už nikdy do huby vodu. Voda – ta nejcennější komodita. Nejzajímavější na tom je, že si Zmrdi myslí, že když je na světě 70 procent všeho voda, tak musí bejt v restauraci grátis. Takže dnešní článek postavím trošku na vodě. Nevařím z vody, ale často mi teče voda ze zubů. Kalí vodu Jindřichu – kalí vodu…..tak ať to dneska není bouře ve sklenici vody…

Opravdu nevím, jestli to ještě platí nebo platilo, ale něco mí říká že se nedávno jednalo v parlamentu o tom, zda-li má bejt voda v restauracích na stolech grátis. Mě se to fakt nechce zjišťovat, kdy se tohle odehrávalo a která partaj čůráků, kteří mají obložený chlebíčky v kantýně za čtyři koruny, s tím přišla. Jediný, co si ale moc dobře vzpomínám byla reportáž v televizi, kde z restauratérů dělali prvotřídní zloděje, když účtovali karafu vody na stolech po dvaceti korunách. Mě tohle téma napadlo včera, kdy se u nás upravovaly ceny v nápojovým lístku a já jsem navrhnul, aby v nealko sekci byla voda pouze o dvacent centů levnější než ostatní limonády či džusy. Trvalo dlouho než pochopili….

Vodičku dostanete milí Zmrdi vždycky vychlazenou, s citronkem, s ledikem, někdy s mátou, s bublinkama i bez. A hlavně odservírovanou v čisté sklenici. A to má bejt voda na stolech grátis? Jestli čuráci chcete vodu zadarmo, tak se běžte nachlastat na hajzl. Stačí, když si tam kundy na kolech čepujou do butalek a nechají tam bordel jak o velký přestávce na základce. Je jen a pouze na číšníkovi, kterej rozhodne komu a kdy dá vodu zadarmo. Ke kávě na stříbře deci a samozřejmě k vínu. Ale né že piče si dají dvojku červa a pak lemtají celej večer wasr.  Tak to ani piču vy mrdky….

Jako jsme snad kurva nějaká charita doprdele??? Musím to vysvětlovat jak debilům??? Tý ledničce je jedno co chladí. I myčce je jedno od čeho je sklenice špinavá. A číšník jako když bude nosit vodu, tak kurva nedostane vejplatu či co? Máme postmix, tak se kupujou pořád bomby s CO2. A jako myslí si někdo z čuráků, že firma doveze tři bomby a řekne zaplaťte jen dvě? Tu třetí máte na vodu! Citróny rostou na šatně. A výrobník ledu je na kliku. Buzeraaaanti. Dost dobře jsem ještě nepochopil podniky, kde je k meníčku nápoj grátis. Neděláme si to tímhle tak trochu sami??? Meníčko za osm pětek s polívčičkou a sifónek pro Pána, aby si odkrknul na celou místnost a servírka ho pak ještě vykouří že? Stravenku za kilíčko a dvacku mi vraťte….

Voda je imrvére dražší. Vodný – stočný. Platíme dardy za vodu. Na všechno je potřeba voda. A pak nějakou píču napadne, aby se dávala lidem zadarmo. Zadarmo je akorát úsměv pro ty, kteří si ho zaslouží. Když se dělaly testy kvality vody, tak velice dobře vyšla voda z řádu. To byla voda na mlejn zákonodárců a z toho podle mě vyšel ten supr nápad dávat ji na stoly grátis. Vždyť ona přece teče z kohoutku zadarmiko no ni?? Voda je byznys a než být za zmrda tak radši budu kupovat balený, pěkně ve skle ať je důvod to mít zaplacený všechny tyhle Mattonky, Rájce, Bonaqua, Eviany.  Pamatuju si přesně jak jsme reklamovali pět beden neperlivýho Rájce, protože smrděl chlórem jak důchodce na předváděčce. Prej “Patentováno prírodou” Čo? Ňerobí to s Vami nič? To jim z toho supr pramenu, kde se koupou medvědi a táhnou lososi, načepovala srnka s ožralým zajícem do sklenic s chlórem??? Jak je to v tý krásný barevný reklámce????

Vytáčí mě do ruda, když bába co má na sobě zlata jak deset ukrajinců v tlamě, háže rypáky na to, že musí zaplatit za pití, když měla jen “vodu”. Podle mě by měla voda stát úplně stejně jak jakýkoliv jiný nealko. Je to taky nealko. A v drtivý většině případů chutná líp než všechny ty sladký sračky. A hlavně, voda jediná zažene žízeň!!! Naštěstí jsme se velmi brzy naučili dát k tý vodě přidanou hodnotu. Studená voda z kohoutku v létě s pár šnytama citronu, zázvorem a mátou je opravdu lahoda. Za padesát vočí prosím něch sa páči. Když může stát dvojka koly ve skle tři pětky???

Každej jednou trošku zmoudří. Nemám patent na rozum a když jsem měl hospodu, pořídil jsem si od kámoše sifonovač z Poldi Kladno rok výroby 1991. Dali jsme nový těsnění, hadičky, připojili bombu a z kobry mi tekl fajn sifónek. K vínu gratis. Kdo utratil, na žížu gratis. Ke kafíčku gratis. Teď už vím, že jsem byl debil…Tak zas příště HostJeZmrd…

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

Úsměv v důlku – předkrmu půlku

      Tak tatarák na dva talíře dneska asi desetkrát no. Čtyřikrát jako že dopapat ještě druhou půlku. Třikrát dopéct pečivko k tý půlce. Jako mě to nezdržuje. Číšníci řvali a nadávali do zmrdů. Já už ne. Sebrali mi zbraně. Aby nadával celej kolektiv je na pičku....

číst více

comments

Share This