Vyberte stránku

Z**dovo velmi pozdní odpoledne

od | Zář 22, 2019 | Příběhy

 

 
 

Mě se ani nesce nikomu nadávat. Popíjím pivínko. Už jsem třikrát kejchnul a to je jasný znamení, že si mám k tomu nalít dvojku Merlota na umocnění prožitku. Muzika hraje kúúúrva nádherně podle mýho gusta a tak si tu spokojeně vrním s bezdrátovou klávesnicí. Trošku odpočatej, počásko venku úplně úžasný, azúro přes den krásný jak piča, stromečky se začínají vybarvovat a ptáčkové na drátech pořádají konference, do který že to prdele letos odtáhnou. Trošku jsem už musel “zabzdít” jak se říká, abych ráno neměl jinovatku na obočí a trošku eliminoval třetí nejerotičtější činnost chlapů podle Cosmopolitanu a to – smrkání do umyvadla….

Terasy a zahrádky se pomaličku zavírají k obrovské radosti všech číšníků a runnerů. Zároveň k obrovské neradosti kuřáků a maminek s kočárkama. V těchto časech je třeba ze zahrádky uklidit úplně všecko včetně židlí a stolů, kromě stojacích popelníků. To, že se tento letní prostor nechá “ladem” a sice pouze neprostřen, nezabrání tomu, aby otužilí zmrdi neokupovali terásku, při jakémkoliv náznaku slunečního svitu. Řetězy natažené skrze vchod nepomáhají a ani cedulky tam přilepené ty woe. To je jak s cyklistama. Prostě kde je místo tam hačnu. A je jedno, jestli to je volný místo na pohřbu vedle vdovy. A co je kurva nejhorší? Ty piče řvou, že je nikdo neobsluhuje. Venku svítí pičo. Jsou tři stupně celsia. A mamrdí palice tam sedí jak ruskej novinář ve vězení a čumí jak půl prdele z křoví a čeká na pingla….

Jasně Vy Zmrdi, číšník jakmile Vás zmerčí, okamžitě se oblíká do termoprádla a anoraku po Frištenským a běží s jídelákama opatrně, aniž by zakopl o přehazovačky a súrně nabízí dětská jídla a poloviční porce všeho, co si jen zamanete….Kolikrát si říkám jestli není lepší po sezóně tu zahrádku vyhodit do povětří! Ani mínus třicet a metr sněhu nezabrání pičusovi, kterej naznal, že by bylo cool si hačnout venku….

Hezky jsem si hověl po dovolence v práci. Asi třicet minut. Letní byznys skončil a hlavně u nás alakartovej kšeft sešupl na třicet procent. Teďka je to jen o skupinách a bufettech. Je to pořád dost práce, ale je to daný a objednaný dopředu. Paráda. A pak ti příjde objednávka. Pan Host si dal štrůdl. Rozříznout napůl. Jednu půlku pocukrovat. Druhou ne. Na jeden talíř. Já už ničemu nerozumím……Jako může už přijít větší kretén než tenhle??? Kam to povede tohleto?? Dvě pusinky šlehačky a jedna laktose frei??? Je to pičovina, ale proč mám chuť toho člověka zabít???? Víc než to. Nutkání mám…

Jedeš v kuchyni jak namazanej stroj a vždycky tě něco vykolejí. Já prostě mám tu zkurvenou povahu, já to prostě nedokážu nechat být. Zrovna dneska došla skupina vypičenců, na výběr měli maso, rybu nebo wegetariánský. Mrdka si dá masiko. Pak jí to postaví před rypák. Ta do toho ďobne jako když chceš na fejsu někoho šťouchnout. Talíř odšoupne jak Babiš nepříjemný otázky a začne pičovat na celej restorán. Může mi někdo na světě vysvětlit, proč si to ta kurva vymaštěná dávala??? Na desert měli tady velmi oblíbenou věc a sice šulánky s mákem a dušený švestkový ragú k tomu. Mrdka si to dá. Nicméně to nežere. Představovala si to prej jinak. Jako jak jinak ty pizdo zasraná???? Že z toho vyletí UFO? Nebo že tam bude místo toho patnáctiposchoďovej svatební dort ty kurvo stará????!!!!! A řve u stolu jak tři a půla v bahně. Ostatní kreténi jsou solidární a začnou pičovat taky. To je verbež kurva, znudění důchodci, co makali za šilinky…..

Taková divná přechodná doba je ten podzim. Parchanti konečně táhli do školy. Hnědá barva opálenejch špíčků se rozpadá stejně jako kožené a mušličkové šmuky z chorvatska, kterýma se pyšně ocejchujeme na dovči. První rezervačky firemních akciček jsou již pevně v objednávkovým bloku. Počásko během dne sluníčkem ukazuje – jo to bylo léto, aby během hodiny o šesti večer ukázalo – jo to bude zima. Supermarkety jsou už zavezený maďarskejma husama pro střední vrstvy a kachníma stehnama pro plebs. Orion spouští linky na kolekce a ninja půjčky tisknou nový letáky pro debily na půjčky na vánoční dárky. Kouřit za kuchyň už jen s kundičkou a bundičkou. Chřipajzny přechodíme jako demonstrace na Letný a přivítáme v kolektivu nové učně, kteří to mají v piči jako Zeman ústavu….HostJeZmrd….

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

F***** you Greta

F***** you Greta

   Pamatujete ještě na Tv Nova Počasíčko??? To byly časy co?? Místo Zákopčaníka na obrazovce pěkná kunda. Nova ať už vysílá jakejkoliv shit, tak tenkrát dokázala aby třetině populace u počasí stála bedla. A když modelka sundala kalhotky, tak většinou byla už v...

číst více
Stallone má na silvestra klid

Stallone má na silvestra klid

Šťastný Nový rok Přátelé, hodně štěstíčka a zdravíčka. Mám za sebou jubilejní dvacátý Silvestr v práci. Vesměs to bylo všecko vždycky jako přes kopírák. Jen se mění místa a počty lidí, či skladba menu. Počty zmrdů zůstávají klasicky na dvaceti procentech, ať jste na...

číst více
Share This