Vyberte stránku

Ze Zaječí prchám do zaječích

od | Zář 16, 2019 | Příběhy

Zdarec přátelé!!! Však to znáte. Dovolená v prdeli a člověk sic plnej zážitků a vnitřního uvolnění, se vrací do práce zbitej jak Hong-kongskej prodavač zmrzliny. Já dělal vše co mohl, abych svýmu ajťákovi poslal článek i na včerejší večer, jenže to prostě nevyšlo. Vy všichni, co pracujete v gastronomii moc dobře víte, že v našem oboru slovo dovolená neexistuje. U nás se to jmenuje dovolovaná. O tom jsem už psal, takže jen připomenu, že jsem si já čurák “dovolil” vzít dovču. Zítra jdu na ráno a ty pohledy přece notoricky znáte mí drazí kolegové no ni??? Vše začíná velice vlažným pozdravem přecezeným přes zuby jako když kloktáte vincentku z limitované edice “Dabl soli”. Otázku “Jak jsi se měl?” čekejte až po pár hodinách. Spolupracovníci se na Vás dívají jako na zmrda, na kterýho dřeli celej tejden a otázka “jak bylo” je na stejný úrovni jako gondolence na pohřbu. Nechce se ti tam, je ti to blbý, ale ze slušnosti musíš no. Pak příjde šéf, naloží ti trojnásobek běžných povinností, zmrdá tě za to, co nebylo nachystaný před tvým odjezdem a svý volno na rozpisu služeb hledej jak umístění našich fotbalistů na žebříčku FIFA. Takže dóle no…..

Ale protože jsem stará měkota Vy mutanti a nechci trápit Vaše bránice nečinností až do příští neděle, rozhodl jsem se, že napíšu aspoň malinkej zážitek z dovolený. Ajťák mi slíbil, že to pověsí hnedka v pondělí na Zmrda. Není to až tak z gastronomie, ale je to z oboru služeb, což ke gastru patří jako hořčice k párku….

Máme partu super kamarádů. Fakt je to pár vyvolenejch, se kterýma můžeš strávit tejden někde v píči, aniž byste si lezli na nervy. Všichni jsme hovada podobnýho ražení z naprosto jinejch oborů. Dvakrát do roka jezdíme na ryby a vždy je to přísně pánská jízda. Jakýkoliv náznak někoho z týmu, že by si vzal sebou svoji sirénu trestáme hlubokým opovržením a vyloučením z party. Návštěvy něžných stvoření a rozmazlenejch spratků jsou možné pouze jednou týdně na pět minut, než vyloží bábovku a deset litrů rumu. Chlap v životě nepochopí jak může jeho partnerka půl hodiny mluvit s kamrádkou po telefonu, od který se právě vrátila. Ženská nikdy nepochopí jak může chlap jet na tejden na ryby. Co chytí – pustí. Tejden se nekoupe, od rána do večera chlastá, v noci běhá k záběrům a říká tomu dovolená. Já nikdy nebyl rybář. Já už ale vím k čemu to je. Vypneš mozek. To ženská neumí a nepochopí….

Tak jdem na to – Česká repuplika – jižní Morava – Zaječí – Vinařství u kapličky. Resort jak kráva. Fakt paráda. Pro ty co neví, natáčel se tam film Bobule. Kilometr pod továrnou na maďarský čůčo pro Pražáky je štěrkovna. A v ďuře po štěrku tři krásný jezera plný nádhernejch ryb. Areál je oplocen, všude chatky a sportovní rybolov pro také blázny jako jsme my. Byli jsme tam letos počtvrté. Vždycky na výsost spokojení. K rybám a prostředí se vždycky chováme pěkně a nikdy bychom šupině neublížili. Sbalíme se, odpadky zavážeme hezky do pytlů, zabukujeme termín na další rok a s díky odjíždíme. U vstupní brány má chatku s recepcí a malým bistrem v jednom správce celého areálu. Taková rodinka se špatným uplatněním na trhu práce tam má funkci. Prodávají povolenky, semtam nalijou někomu ruma, řeknou, poradí atd. Vždycky nás obsluhoval mladej týpek zakřiknutej jak desetiletej kluk u nymfomatky v kabinetu. Nicméně byl v pohodě. Má tam u toho svou křepelku. No křepelku. Spíš křepeláka. Hele mě nevadí, že má prdel jak rypadlo na štěrk. Ale usmát se jako sluníčko ještě nikdy nikoho nezabilo. A všechno ji odpustíš. Ano, nepřijeli jsme na Ibizu all inclusive – přijeli jsme na ryby. Do teď to bylo všecko na pohodu. Nikdo nás celej týden neotravuje. Navýsost spokojení…..

V pondělí 9.9.2019 – krásnější datum už mají jen ten den sezdané páry. Dorazíme na místo a naše milá Addams family si vzala posilu. Matku. Tchýni, já nevím co to bylo, ale bylo to podobné tomu rypadlu na štěrk. Prasečí mozek, kterej měl místo zubů rozžvejkanou čokoládovou karamelku a smrdělo jí z tlamy jak žebrákovi z igelitky. A tohleto monstrum v legínách nás místo pozdravu začlo poučovat. Tohle nesmíte a tohle. A prostě během pěti minut desítky zákazů a chování se jak k řeznickejm psům. Když jsme se slušně zeptali o co jí jde, odpověděla že pondělí. Naše natěšenost na týden supr zábavy to ale nezkalilo. Kupujeme si vždycky celý břeh mezi dvěma jezery. Ta nevymáchaná hnusná tlama nám řekla, že se na jednom jezeře nesmí chytat. Přičemž tři dny před tím mi bylo do telefonu potrvrzeno, že může a že je vše při starém. Její neskutečná arogance byla trošku zmírněna tím, že nám venku mladý správce řekl, že si můžeme udice nahodit na obě jezera. Jak bylo domluveno. Jezdí nás sedm. Necháme tam 35tisíc za povolenky a dobře dvaceti tisícema prokrmíme jejich ryby. Nikdo nikdy Vám v životě nezaručí že budou brát. Přesto to absolvujeme protože chceme. Je to fakt supr voda. A tahle píča nad píču Vám zkurví náladu hned v pondělí v devět ráno. A to nekončí…..

V půlce týdne jsme se dostali do hledáčku Mamrdí famílie tím, že kámoš chytl trofejního kapra o váze 30kilo. Zacházeli jsme s ním jak se svatým grálem a po minutě a půl už byl ve vodě, kde jsme udělali pár fotek a náležitě jsme to zapili. Hned druhý den a další dva dny na to už tu byla kontrola. Třista metrů po hrázi projížděli strom od stromu a hledali šupiny, či jakékoliv náznaky po vyvržení a sežrání ryby. Dokonce si vzali posilu a to pejska, kterej smejčil jak Jaroslav Hutka ve složkách STB. Když nic nenašli, tak se vymyslela jiná záminka a sice odpadky. Vždycky je necháme u chaty a mladej sokolík to odveze stejně jako u jinejch obydlíček u vody. Mamrdí hlava správcová si vylosovala mýho strejdy, kterýmu je šedesátpět let a začla na něj řvát jak na pětiletýho kluka, nadala mu do lhářů s tím, že si všecky odpadky odvezeme sebou domů. Rozuměj čtenáři, my zaplatili balík za to, že tam budem chytat a ještě si povezeme sebou domů odpadky za sedm dní jako WTF???…..

Absolutní zákaz chytání na nejmenším jezeře jo čuráci abyste věděli. A ve středu se tam v klídku nastěhuje jeden čobolák s přívěsem a chytá. Absolutní zákaz krmení z loďky a postavení bójky. Ve čtvrtek tam jezdí borci s loďkou a staví si bójky. Neskutečný!!! Dál to rozvádět nebudu. Pravidla platí asi jak pro koho. Kámoš, co chytil tu největší rybu je prostě náš ochranář a vletěl na tu hnusnou čarodějnici a vypral ji tak žrádlo, že mu tleskal celej břeh. Řval na ni tak, že se v Dolních Věstonicích na tý soše Venuše houpaly cecky. Ta kunda správcová ještě pak přišla s prosíkem po dvou hodinách. Vypičovali jsme ji podruhý. Asi dostala strach, že přijde o hoknu….že přijede Pan Kaplička a pošle ju kam patří – na pracák…mrdka jedna…

Pane “Kaplička” – smekám klobouk. Je to nádherný resort a ikona Zaječí. Muselo to stát aspoň miliardu. Rybolov na Štěrkáči je supr zážitek. A vy nemáte “Mistře” peníze na to, abyste zaměstnal lidi, který tomu trochu rozumí a umí jednat s lidmi??? Protože ta Vaše gorila vymrdaná se nám snažila zkurvit celou dovolenou a na svý vybití frustrace si vybere nejstaršího člena týmu. To je znak ubohosti a naprostého amatérismu. Aneb – vítejte v České republice. Prachy na všecko máme, ale na to srdce, které je to nejdůležitější v celým podnikání z vysoka mrdáme a to je personál!!!!!!!!! Rybníky za desítky milionů pičóóó – chatky krásný pičóóóó – reklamy pičóóóó – kolotoč pičóóóó – pštrosa – video pičóóóó a pak tam dojedu a mrdá mě tam vymatlaná bezzubá kunda s IQ špejle od jitrnice a zbytek incestní rodinky je na tom líp – ty maj IQ celejch jitrnic – fuj styďte se Pane Kaplička — HostJeZmrd.cz….

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

F***** you Greta

F***** you Greta

   Pamatujete ještě na Tv Nova Počasíčko??? To byly časy co?? Místo Zákopčaníka na obrazovce pěkná kunda. Nova ať už vysílá jakejkoliv shit, tak tenkrát dokázala aby třetině populace u počasí stála bedla. A když modelka sundala kalhotky, tak většinou byla už v...

číst více
Stallone má na silvestra klid

Stallone má na silvestra klid

Šťastný Nový rok Přátelé, hodně štěstíčka a zdravíčka. Mám za sebou jubilejní dvacátý Silvestr v práci. Vesměs to bylo všecko vždycky jako přes kopírák. Jen se mění místa a počty lidí, či skladba menu. Počty zmrdů zůstávají klasicky na dvaceti procentech, ať jste na...

číst více
Share This