Vyberte stránku

Čím východněji, tím větší průser

od | Dub 3, 2022 | Příběhy

 

 
 

Nazdar Mutanti. Ne náhodou píšu svůj první letošní článek na Apríla. Jak se říká vše zlé je pro něco dobré a covid či následná válka přiměly svět přestat řešit píčoviny. A taky můj shadowban a zprávy z hostingu, že prý mám odstranit škaredomluvu a xenofobní názory nebo hanobení jiného stylu života. Vegany, cyklisty, LGBT no prostě tuhle sebranku znuděných kriplů, co vzali modernímu západnímu světu koule a ideologicky fašizují lidi. No nevzdal jsem se a dál chci srát lidi svojí pravdou. Jsme na prahu epochální změny. Bez druhý světový by nebyl Churchill, bez sametovky by nebyl Havel a fakt hodně žen teď na světě usíná v myšlenkách s prezidentem Ukrajiny. Dál se nebudu o válce bavit, protože je to velmi tenký led..Slovy mého bratránka….”Pičo jako pičo to né pičo, fakt bych chtěl mít v Kyjevě hospodu pičo. Dva roky se hrabeš z covidu pičo, bez turistů pičo pak jako světlo v tunelu pičo a najednou za dveřma Rus v beranici pičo….” 

Jak říkal Honza Tříska v božím a za mě nejlepším Hřebejkovým filmu “Horem pádem” Dnes budeme probírat milí studenti fascinující témata. Migrace. Imigrace. Emigrace. Jasně ponechme stranou, že mamrdi na fejsu i jinde, co sdílejí osm let staré fotky zaneřáděných kupé našich českých “Šinkanzenů” po nájezdu srbských prvoků z Partizanu Bělehrad, co přijeli do Češku dokázat, proč si zbytek Evropy o nich myslí  že jsou piče, nevědí co ty tři slova znamenají. Já se chci bavit o tom prvním a to je Migrace. Pracovní migrace…

A už jsme pomalinku u gastra. Většina lidí, co po sobě umí spláchnout už pochopila, že EU je taková mamka, co má hodně dětí. Ale bohužel je to kurva matka. A každý děcko má ráda jinak. Páč má každý s jiným. A každý dítě se má jinak dobře. Ale!! Každý vejškrabek má tu možnost jít si vydělat do jiný země ,aby uspokojil svoje choutky a potřeby. Samozřejmě v případě že to nedokáže ve své domovině. Děcka jsou políbené rozdílnými inteligencemi. Takže buď zamakají a vydělají doma. A nebo ten výdělek najdou v zemi s vyšším HDP. Ti co pro to nic neudělají, jsou přesně ti nadávající křičící kreténi, že nám cizinci berou práci. A po prvním lockdownu jsme snad pochopili jak moc nám tihle pracovníci chybí. Nadávat pičovat a křičet do světa na netu jak je to v prdeli to jo. Ale kdo šel dělat tu hoknu placenou minimálkou a buřinku s Masarykem do obálky, místo těch kteří zmizeli a že byla pro ně ta mzda v jejich zemi bohatsvím. Nikdo. To si dáme podporu a dvě brigošky k tomu a na netu nadávat na systém. Proto je důležitá ta pracovní migrace. Já taky dělám hoknu co rakušák se středoškolským vzděláním za ty love nikdy dělat nebude. Ale mám víc než je průměrná mzda v česku. Matka EU je kurva ale takhle to bohužel funguje…..

Kurva negře, já pesimistiský rozesrávač všeho mám furt pocit, že to všechno zlý je k něčemu dobrý. Ať je to covid či zabíjení děcek tím Zmrdem nás prostě vybičuje. Jen pro to prostě něco udělat a neřvat jen pro to že nafta stojí pade. Jestli člověk buší deset let za stejný love tak je prostě piča. A je to jeho problém.. Socialistická připosranost říct si o peníze. Nedáš. Neva, jdu do piči. Poser se tady zmrde. Našimi rodiči vychovaná blahosklonnost k nějaký autoritě ve formě zaměstnavatele. A neschopnost pochopit že oni potřebují nás. Ne my je. A přesně tohle nám dovoluje svobodný trh práce ve všech zemích EU. A ani nemusíme provozovat československý národní sport a to jest rozkrádání majetku. Kecám krást se bude vždycky…….

Jedna věc mě ale překvapila. Neviděl jsem ji nebo spíš nechtěl vidět. První liga v gastru je fakt špička. Renomované hotely a restaurace. Mišulinský hvězdy a lidi co jsou někde. Druhá liga a do tý se s dovolením řadím i já. Standartní čtyřhvězda, žádný Hogo Fogo. Dobrý je za tři a to je prostě tak. Když chceš řízek. Dostaneš řízek a vždy stejnej a vždy v čistým tuku. A když ryba, tak chlazená voňavá dobrá. A stejně tak, jako jsou kvalitní služby, tak stejně kvalitní personál se o ně stará. To jde ruku v ruce….

Ale covid nám do toho hodil vidle. Ti co měli rozum, tak z gastra zdrhli. Zjistili, že dělat osm hodin denně jeden pohyb je jistota. Jistota toho, že ti to v určitém datumu cinkne na účet. Že to je napsaný. Víkendy a svátky trávíš s určitou skupinou do té doby neznámých lidí. Říká se tomu rodina. Odešel stres, jebáky a jaterní problémy, či každoranní špritz do porcelánu s vajglem. Spotřeba kávy a cigaret se snížila natolik, že můžeš lízat pět let starou Fabii v dieselu. A taky to že se ti o půl dvanácté dopoledne přestane třepat tělo. Nekoktáš a nekradeš manželce z lednice máslo. No a pro ty z nás, co v gastru zůstali jako ty pískovcový sochy podpírající celou budovu, přišla nás do práce podpořit třetí liga….bohužel většinou z východu. ..

Jako gastro dostalo neskutečně na piču. A nikde není personál. Není to už ta jistota devadesátek, že žrát a chlastat se bude vždycky. Nevíš dne ani hodiny, kdy to pude do sraček. Každej kdo čuchnul k jiný práci se do gastra nevrátil. A nikoho dneska nezajímají životopisy a doporučení a moderní evropské kádrové posudky typu, jestli makak třídil odpad. Dnes jsme v situaci, kdy se bere každej co má všechny funkční končetiny. Čím východněji – tím větší piče. Jazykové znalosti? Na co?!! Nám stačí když se nevysere na recepci. Sázel posledních pět let stromky na Sahaře??? Tak to je náš člověk. Seděl? Dobře má aspoň disciplínu. Chlastá? Tak ať se nenamrdá před polednem. Nám prostě stačí aby přišel….Tyhle kusy neumí většinou ani svůj rodný jazyk…..

Kacířskou myšlenkou ukončím svůj první letošní článek. Můžeme si za to sami. Katastrofální přístup k lidem a ždímání pracovní síly. A pacoši se na to vysrali a nevrátí se zpět. A otrokáři si myslí, že budou s třetí ligou pučmidrátů hrát extraligu. Fungují jako překladatel. Kde jsou ty časy kdy jsem vařil. A mojí náplní práce je že vysvětluji absolutní píči, že tohle jsou brambory. A pak držím v ruce Ananas a vysvětluji, že to nejsou brambory, ale kiwi jako trošku vypadá jako brambory. No a když chceš rejžu tak ti ohřeje brambory. Páč o rejži jsme se nebavili. Gastro čekají těžký časy…..HostJeZmrd.cz…….

Facebook Pagelike Widget

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

Krvavá neděle

Krvavá neděle

   Kurva já tak nesnáším neděle!!! Hlavně tak od čtyř odpoledne do zavíračky. Hodina H  21.00 Zrušil bych těhle pičovskejch pět hodin. To je pět celých nekonečných hodin, co Vám zkurví celej víkend, celej další týden, celou náladu a vlastně všechno!!! Pět hodin, co...

číst více
Drogy jsou hnus.Buďte slavní a budou Vám je dávat grátis

Drogy jsou hnus.Buďte slavní a budou Vám je dávat grátis

   Návykové látky známé jako drogy či povzbuzovače všeho druhu. V gastru frčí každej na něčem. Jinak se to ani nedá. Přece se s těma čurákama nechcete bavit za plnýho vědomí. Já krom heráku zkusil všecko možný, ale na to sere pes. A jako starej čokl můžu říct, že...

číst více
Share This