Vyberte stránku

Drogy jsou hnus.Buďte slavní a budou Vám je dávat grátis

od | Čvn 17, 2022 | Příběhy

Audio verze článku - Drogy jsou hnus.Buďte slavní a budou Vám je dávat grátis.

o Jencek

 

 
 

Návykové látky známé jako drogy či povzbuzovače všeho druhu. V gastru frčí každej na něčem. Jinak se to ani nedá. Přece se s těma čurákama nechcete bavit za plnýho vědomí. Já krom heráku zkusil všecko možný, ale na to sere pes. A jako starej čokl můžu říct, že nejlepší droga v práci je naprosto čistá hlava. Říká se tomu taky realita. Protože  neuvěřitelný situace, co gastro nabízí si člověk musí uchovat s čistou palicí. Halušky typu: “Kurva stalo se to? Nebo jsem byl tak v hajzlu, že to nebylo ani real??”… A na čem frčíte vy? Vy nukleární hovada???Hmmm….. 

 

Ty základní a státem zdaněný dvě látky patří k životu jak hořtica k párku. Nikotin a Alkohol. Obojí je na hovno ale přesto tak strašně skvělý. Tak tady u těch chvilku zůstanu. Byl jsem celých 27let otrokem cigaret. “Byl” dávám záměrně do uvozovek páč ještě nemám vyhráno. Za týden to budou dva měsíce. Ale klídek jo vážení. Do tlamy si strkám elektronku a kanystr s vodičkama různých nikotinových paleb div nenosím v ruksaku na zádech. První dva týdny je člověk nadšenej, že něco jako dokázal a pak se to pomalu začne vytrácet jako nadšení po ranním vysrání a šupnutí na váhu, že je kilo zase dole. Pak to začne neskutečně nechutnat. Jen z tý páry mi je naprosto nablití, ale jako člověk s extrémně vyvinutou slabou vůlí jsem začal při každý návštěvě benzinky očumovat doutníčky namísto koziček dotyčných prodavaček….

 

Tak jsem to začal kombinovat a dobrý. Uvidím co bude dál páč mi začínají i doutníčky kurevsky nechutnat. Nicméně jedinej a hlavní důvod proč jsem přestal s Marlborama byly prachy. A nebudu říkat kolik jsem dával denně, ale projel jsem plícema přes desítku měsíčně. Teď jsem nákladově na desetině. Tak jestli nic tak aspoň tohle je kurevská motivace. Pracovní??? HaHa ta největší!!! Já zvládnu dvakrát tolik hokny. A to je masakr a nikdy jsem to neviděl. A odpadlo to neskutečný otroctví. “Teď dodělám tohleto a půjdu si zapálit. Honem honem pošli ten stůl a jdem hulit. Piča teď jsem si zapálil a už leze bon mrdky jedny. Doukouříme a jdem na to”….. Pinglové neustále shání kuchaře. Kurvy jedny zase hulí. A odpusťte mi kacířství drazí přátelé tabáku. Vůči nekuřákům je to nekolegiální. Až teď jsem to pochopil. Všechny výmluvy typu: “Pičo co ty uděláš za hodinu já mám za půl, jsou kravina”!!!….

 

Chlast slast. Metla lidstva bez který to nejde. A nebo jde? Chlastám velmi rád. Na tvrdej jsem se už naprosto vysral. Jsem pivař vinař. Hlavně pivař. A jediný co jsem zjistil za posledních sedm let, co dělám v Reichu je že chlast v práci neexistuje!!!! A znova říkám neexistuje. Kuchař dostane první škopek v momentě kdy zhasíná kuchyň. Tečka. A nebo vůbec. Táhni dom zmrde. Nebo jinam. Dělal jsem v podnicích, kde teklo pivínko za nákupku nebo dokonce grátis. Kde kuchťové šnytkují už od dopoledne a podobně. Pak něco od hosta za papu. Nebo známej byl spokojenej a pošle do kuchyně rundu. Nasrat!! Po práci nejdřív. Ruku na srdce Vážený obsluhující personále. To nemáte dost těch protivnejch čuráků v pepitovejch kalhotech a umaštěnejch tričkorondonech, když jim sjede ta euforka z tří čtyř piveček a začne totální deka v podobě zívání a naprosté nechuti cokoliv udělat. I hrancle s kečupem se dělají za řvaní pičí a kurev. Já jako tabulkový alkoholik moc dobře vím jak to funguje. Zažil jsem osobně oboje. Co je na tom to krásný je, jak válčí protisměny že nebylo něco nachystanýho. Proto taky letí kuchař hned ráno na začátku směny sondovat, jaká byla tržba. Pak vidí ježka vajglů na popelníku a kontroluje časy a bony, aby věděl jak moc na to srali kolegové nebo plavali jak kundy.. Noo prostě to je tak no…..

 

Prášky. Zaměstnavatel by měl vědět zdravotní stav svých oveček. Na Lexaurinu frčí půlka dospělých a není úplně vono když tě servírka cedí pohledem a je zmaštěná jak Zeman po první volbě u Korunovačních klenot. Nebo kuchař co jsem zažil, spolykal denní dávku třiceti patáků na nerve a místo povidlových tašek, stříkal kečupem po kachličkách v kuchyni s odůvodněním že maluje….

 

Hulení. Za mě nejhorší. Zhulil jsem stohy sena Vy čurosi!! A nikdy mě nerozsekalo nic tak jako hůlo. Zvláště poslední dobou je to tak vyhnaný těma chemiema a postřikama, že to má normálně účinky tvrdých drog. Takže pokud máte partičku na směně co se uchechtává jako psí chcaní, tak bych zbystřil. Nevím kdo to nazval lehkou drogou. Zřejmě někdo závislej na heráku. Všichni známe ty čarasy a mlíka z listů, co tě sejmou na šest hodin do úplný prdele. Nebrat….

 

Kokain. Kokain je dobrej….

 

Extošky. K tancování u plotny moc nedoporučuju. Jednou jsem se vrátil v sedm ráno z Apokalypsy z Brniska a jedinej dobrej efekt to mělo, že jsem si rval petržel do tlamy a koutkem mě padala precizně nasekaná na brambory. Dokonce jsem řekl šéfce, že ji mám rád a že ji chci prcat. Jinak jsem byl gumovej jak pečivo The Day After Tommorow…..

 

Houby. Takže jediný houby co v kuchyni chceš jsou žampiky. Těch deset lysin v medu, co mi dala kámoška do čaje, mělo za efekt akorát to, že jsem měl na talířích kurevsky barevný oblohy…..

 

Peří. Levnej prostředek jak vydržet střídání kolegovy dovolené. Blbý je to, že čím dál míň baví realita….

 

Tak to byla jen taková malá úvaha o tom, že nic z výše popsaného do práce nepatří. Zásadní a největší problém je byl a bude chlast. Dělá nejvíc problémů. Možná si pár lidí uvědomí, že je to super nejšetrnější Antistresin všech dob. A může působit v mnoha případech medikačně. Ale proboha, dejte si to čuráci po práci!!!! Více najdete u Karlíka: www.drnespor.eu a mnohem více na www.HostJeZmrd.cz …..bye  Vy kundy….

 

Facebook Pagelike Widget

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

To se dělá?! Tancovat když je pohřeb?!

To se dělá?! Tancovat když je pohřeb?!

   Já mám rád pohřby. V práci samozřejmě. Ty rodinný taky nic moc, ale někam musíš holt vyrazit a někam stačí poslat kondolenci. Jsem sice cynik, ale o těch tragickejch a předčasnejch se bavit nebudu. Vemu si na paškál tu přirozenou obměnu obyvatelstva. Slovy mýho...

číst více
Naděje umírá poslední

Naděje umírá poslední

   Safristi některý věci dostávají docela smysl. Čím víc jdeme do píče, tak tím víc jsem na některý věci pyšnej. Třeba na šunkofleky a francouzský brambory jsem hrdej jako na jaderný elektrárny. Nikdo už to nechce a bere to jako minulost, ale jejich čas jako zase...

číst více
Moji milí nejdražší!!!

Moji milí nejdražší!!!

   Energetická krýýýza nabývá vrcholku a já jsem rád že dělám v hicu. Rondon mám tenký jak ruskou svačinu na frontě. Roláky nenosím jak radí jedna kosočtverec postavené na špicu, páč cokoliv ke krku mě kope jak kuřecí prsa z Brazílie. Jak přežijeme tu zimu teda??? Co...

číst více
Share This