Vyberte stránku

Máry Kristmáš a Hápy Ňúú Jíra…

od | Pro 27, 2020 | Příběhy

 

 
 

Letos jsou ty Vánoce fakt veselý. Jedinej kdo mě strašně sere, jsem já sám si sebe sám. Já miluju všechny lidi, ale tak nějak po svým. Baví mě hejtování pičí a vkládání textu do úst lidem, kteří to chtějí říct, myslí si to a nikdy neřeknou. No světlo na konci tunelu už máme ne? Vono ať si říká kdo chce co chce, tak stejně je to ta vakcína. Všemi nenáviděná sračka co způsobuje okamžitou smrt:)))) No všemi asi né, ale jak praví anarchista z Cimrmanů “jsem pro všechno, co je proti něčemu” No von až někdo škarohlídům doma zdechne, tak se třeba na to začnou dívat trošku jinak…prvně samozřejmně obviní doktory…

 

No já jsem ještě na základce totiž zažil socialistické zdravotnictví víte. Souška učitelnica stála v zamrdaným plášti vod křídy u tabule a z kanystru nabírala žufánkem červenou sračku, co nám jednou hliníkovou lžící pro všechny cpali do krku. Bába s dědkem doma do nás rvali olej s výtažkem shnilejch ryb a rok co rok nám zubař jedněma kleštěma prolustroval všecky mlíčňáky. Nasadili nám plynový masky a aby se nám dobře běhalo, tak nám psychopatickej říďa házel pod nohy dýmovnice. A já se ptám jestli na to někdy někdo zdechnul….

 

Sereme do sebe každoročně tuny cukru, dehtu z cigaret, alkoholu, chemie ze žrádla, megatuny soli, kofeinu apod a protestuje se kvůli vakcíně co zabije tu sračku, co lítá po světě. Jasně že sračku zabijete sračkou. Who cares?? Osobně bych si to nechal klidně jebnout. Když vidím na jakým high levelu pracujou laborky dnes, tak je to jahodovej puding. Jsme strašně přecitlivělí posledních osm deset let. Jako lidi. Myslím tu část, co se má jako prasata v žitě. Blbý je akorát to, že se určitý oblasti našeho života vyvíjejí desetkrát rychleji než život sám. Ta zpátečka v příští dekádě přijde sama. Nebojím se. Já se jen těším a doufám, že budu ještě chvíli živ. Cesty ke zpátečce jsou ale bolestný. Bude chvíli trvat než sousedovi pochválíme upřímně novou fasádu. Migrace.Emigrace.Degradace.Hladce.Obrat se. Proto Evropu navštívilo tolik bratrů se středověkou kulturou. V Polsku ne, proto přijali středověký zákon o potratech. Amíci tam mají mařku, odpůrkyni potratů, co má sedm dětí. To je jako kdyby Pol Pot a Robert Mugabe kandidovali na předsedy UNICEFU. Všechno bude supeééér….

 

Nůžky se brzo zase začnou svírat, věřím v to. Koupím si elektrický auto, kde je drahejch kovů, že na to zdechlo dvacet afričanů po kyanidový “kůře”. Co furt ti bubáci řvou woe, dyť jim posílám rok co rok stovku na studňu. Jediný co potřebujem je zpomalit. Slow down mothafucka…a né zase moc ať nemusím žalovat Microsoft, že mi na XPéčkách nejdou aktualizace. Mí rodiče celkem moderní duchny a přesto O2 vnutí matce novej modem na net a telku, kde funkce tý píčoviny využijí na pět procent. Net a TV. V jaký době ten operátor žije ty woe.? To má každej v čechách bydlení v podobě dekadentní fašistický architektonický kostky, kde by z fleku Netflix mohl natáčet další řadu Black Mirror? 

 

Já bych chtěl aby se všechno vrátilo do tý upřímný pohody a sraček všedního dne. Všeci řešijó vládu apod. Není tu nikdo, kdo by si stoupl na jejich místo a nechal se zničit online. Píčovat to umíme. Přesně jako naše trapná opozice. Zabububujeme si ale né zase moc jinak pudem od korýtka. Ze začátku jsem třeba trošku s Milionem chvilek sympatizoval, ale co ten jejich “vůdce” teďka předvedl, je jen obraz borca ožralýho bednou rohlíků. Ach jo…zase nic

 

Nějak nám ten odboj vyPrchal… já byl dneska happy, když jsem byl ve Znojmě na nákupech a vracel jsem se přes malý hraniční přechod Hnanice do tři a půl tuny. Sto metrů za přechodem do východní říše mě čekala kontrola. Kucí narození s genem Rakouska Uherska, to brali velice zodpovědně. Je super vidět když práci děláte s chutí pro vlast, která by se mohla už konečně v jejích očích zpět transformovat do milované monarchie. Je mi jich líto, že musí nosit uniformy a přes ně reflexní vesty. Chudáci k nerozeznání od silničářů. Jó kdyby tak léderhózny a klobouky se štětkama a bičem v ruce, to by byla jiná… Nevím jestli se dá v němčině onikat. Ale stáhl jsem okýnko s cigárem v tlamě a Habsburg mě zmrdal, že mám mít roušku. Když jsem mu s českým humorem odvětil, že roušku nemám páč jsem sám v autě. Potomek sedláka z Retzu a české děvečky vzkřikl, že chce ještě občanku. Načež jsem ji začal hledat v peněžence. Po dvou vteřinách jsem byl okřiknut, že to mám mít vždycky připravené. Jasně pane Píčo. Vrchnost byla překvapena, že hovořím jejich jazykem dokonce i v místním dialektu, se kterým o padesát kilometrů dále, obecní strážci zákona nevyplní ani žádost na náhradní bublinku do vodováhy. Takže si na to dám příště pozor, občanku si strčím mezi zuby a na to si dám roušku a pojedu, kdyby náhodou že jo….

 

Očkování je jako potrat…nikdo to nechce. Ale když to příjde…sami si nepomůžete….Méně pičí…málo pláče…do roka dva Koronáče…Z odříkanýho krajíce….největší chleba…..ředkev všechno stráví a sama pak žaludek zalehne….jeden za osmnáct…druhej bez dvou za Zmrda…..

 

Je mi smutno po Zmrdech. Těším se na další sezonu. Kámoška mě psala, že jí k výdejnímu okýnku došel kokoteček pro papu s sebou. Rozčiloval se při placení jako že proč má platit menubox, když kurvy stejně neumejvají nádobí a ušetří. Zřejmě to byl státní zaměstnanec. Škoda. Soudruha bych rád při tom viděl osobně. Příčina smrti: Plastový menubox v jícnu. Resuscitován kladivem. Marně…..

 

Takže mutanti…Krásný svátky…HostJeZmrd…

 

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

Ruský kapky, Španělská dědina, Bulharský temperament.

Ruský kapky, Španělská dědina, Bulharský temperament.

   Tak jsem se opět šeredně mýlil, když jsem nadějeplný pověsil asi před měsícem článek, že máme světlo na konci tunela. Ať děláme co děláme, počty jsou furt stejný. Vakcíny se nestačijó vyrábět. Všeci včetně Andreja už dosáhli svýho maxima a Kocourkov úplně ve všem...

číst více
Jsi kretén? Běž vařit do televize!!

Jsi kretén? Běž vařit do televize!!

   Nikdy bych si nekoupil náhradní bublinku do vodováhy. Podle mě se to dá těžko vyměnit a když uteče, tak je potřeba mít po ruce další a to se dá koupit jen v akci. Dvě plus dvě zdarma. A ještě když to Horst Fuchs prezentuje jako tutovečku, tak to snad kurva musí...

číst více
Share This