Vyberte stránku

Myslím, tudíž nejsem…

od | Srp 8, 2021 | Příběhy

 

 
 

Dobrý podvečer čuráci!!!! Dneska se opět mrknem na další oblíbené téma ze série ZaměstnavatelJeZmrd.cz… Votrokáři všech zemí spojte se pičo. Když přišla první vlna tý “sračky z Číny” a tím nemyslím návrat prezidenta ze zahraniční návštěvy, tak jsem trochu litoval všecky podnikavce, co fňukali v telce jak Tereza Brodská v každým filmu. Ale jak v každým pornu je piča vo dvou pyskách tak i gastro má dvě tváře. Bohužel jsme “česi” jak říká Primeros ve Strakovce a tak u nás drtivě převládá ta druhá, všeojebávající vychcánkovsko – čecháčkovská varianta….

 

No jo, ale jak teďka nahnat všecky zpátky do řetězů kurvafix?? Paradoxně, ti co byli nejvíc v piči a zoufalí, tahají už někde v klídku vosmičky u pásu a neunikne jim jedinej seroš v osm večer. Love mají na účtě a všecky. A nečekají na podnikavce v rezatým tranzitu, než rozdá obálky jak na pouti štěstíčka v košíku. Ten zbytek to nemá lehký. Ti co zůstali, tahají za stejný love a dvakrát tolik, páč nikdo jinej néni. Ještě vydrž prťka pičo, už jsem dal inzerát. A kam jako pičo do Anonce? Nebo agentura, co vozí ukroše po karosách načerno do republiky? To bude ta Hilfe?? No prosím už se těším. Já totiž do kuchyně potřebuju vyučený nástěnkáře pičo a kosmetičky podlahových krytin. Možná z olympiády pičo nějaký žadatele vo azyl a mistry světa ve skákání do řeči….

 

Flexibilita jako znamená děvka pro všechno. Nestačí umět s flexou pičo. Nevím proč se uvádí “dobré platové podmínky” Jako to je něčím podmíněno?? Jak chcou kreténi budovat nějakej tým někde, když tomu velí v kuchyni pučmidrát, co umí guláš a vo zbytku nemá šajnu, strašně chlastá a celej gastro štáb se modlí aby došel do práce pičo. Jak má takováhle kunda někoho něčím zaučovat. Šokovanej absolvent učebního oboru, vydrží tejden a většinou vyhledá pomoc psychiatrickou nebo u pípy. Tak to zkusíme nalákat přes love ne?….

 

Co takhle dýška? Co?? Pingli ti nějak tak vědí. Všude jsou na place matadoři byznysu, co se tak nějak drží jak komouši ve sněmovně. To je velice jemný síto a osmdesát procent lovů “bokem” zůstane hezky tam u papínka ve strožoku. Co čumíš pičo?? Lidi jsou kundy, nic nedávaj. Kdo ti co slíbil, tady máš tři kila za dnešek a buď rád píčo, že máš aspoň totok, páč mi zdrhnul stůl bez placení. Kecá. No jo ale votrokáři slibujou i dýška do kuchyně. Na to nikdo, ale nikdo nemůže přistoupit jako bernou minci při dojednávání platu. Protože se k Vám dostane jen a jen smetí. Vždycky a je to zákon pevnej jak prdel patnáctky je, že pokud se dýška mají dělit mezi někoho dalšího než jsou kasírující číšníci, je to vždycky absolutní vojeb a dělá to jen války v personálu a kurví to atmosféru. A votrokáři nemůžou a nemají absolutní právo na to, počítat s “něčím” či lákat lidi do podniku na imaginární prachy. To je naprostej Nonsens a píčovina na druhou. Takže udičky, “typu” dýška do kuchyně si můžete narvat do prdele buzeranti….

 

Dýška patří číšníkům a kurva přes to nejede vlak. Kuchař musí bejt zaplacenej. A v momentě, kdy opravdu něco do kuchyně přistane, tak je to bonus, se kterým nikdo na světě nemůže argumentovat. Máš kámoše pičo na place?? Dostaneš pětikilo za víkend kuchťo??? Navíc? Huhuhuuuh. Příští víkend dvě kila? A příběh k tomu??? Kámoš je už zmrd!!! Tak proč kurva??? K čemu to je dobrý??? Jak jde o prachy je konec a všecky zkurvený báchorky vo tom, jak někdo píská rovinu, jsou naprostý sračky….

 

A vůbec nejlepší sypání ptáčkům je, když ti votrokář navalí do palice, že kuchyňa je výkvětem moderních technologií a prakticky je to lážo plážo s těma strojama tam. Héj a taky jsem koupil konvekťák pičo víš. A byl drahej jak svińa. Teda byl to repas….Takže dobrý den….vítejte v realitě čuráci….podloubí kuchyně. Odsávání nefunguje pičo. Lapače tuku v podobě pověšenejch plechovek od broskví. Aby ti nekapal Mogul na tričko vod Avika. Vono to teďkonc nejede, ale čekáme na Franty až se vrátí z Makarský a von zná borca, co nám nechá motor převinout, páč je spálenej. Jo a mrkni se pičo za fritézu, tak ten nános, co tam vidíš, máš na plících šuline. Dvě mikrovlnky supr jako jo. Jedna nejede, ale počki týden už nasbíráme body a budem mít novou. Plynovej šestihrnek od Alba Hořovice jede, ale piezo né. Tak sirky a špejle jsou v prvním šuplíku….

 

Tak co bychom jako těm pracovníkům ještě slíbili. Ubytko? Žrádlo grátis? Nebo pičo, že můžou sami dýchat? Nebo snad čistý hajzly??? Jsou-li vůbec? Sprchy? To né. Se vykoupou doma!!!  A nebo zaměstnavatelská flexibilita – vejplatu dostaneš mezi květnem a zářím…..a zářím vždycky, když příjdou krásné nové věci, ehhmmm nikdy do kuchyně. Host nevidí do kuchyně. ZaměstnavatelHostJeZmrd……tak zduřec čuráci…

 

 

 

 

 

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

Znalost němčiny podmínkou :))))))))))

Znalost němčiny podmínkou :))))))))))

   Koupil jsem si cedník, ale on mi tekl. Tak jsem ho zavařil. Upadlo mi držátko od špičáku. No tak to držím za ten okraj. Dneska mi nejel konvekťák. Chce to nějakou opravu. Tak jsme jeli klasiku na plotnách. Servis “prej” přijede příští týden. Ale možná taky ne....

číst více
Komu zvoní hrana?

Komu zvoní hrana?

   Nechci ale musím. Opět se musím vyblejt kvůli tomu viru. Jak jistě víte a trošku čumíte na zprávy, tak se nám to porazit zatím nepodařilo. Já nebudu do nikoho tepat zda-li je to kvůli tomu, že se lidi nenechají očkovat apod. Ano je to každýho věc a můj názor na to...

číst více
Za všechno může protisměna

Za všechno může protisměna

   Jeden podnik. Dva světy. I tak lze charakterizovat protisměny v kuchyni. Bavíme se tady pouze o většinovém systému u nás. Dlouhej a krátkej. Nechci tu dnes psát o tom, jestli to je nejlepší systém v gastru. Už jsem o tom psal a za mě je to výjeb. Spoustě lidem...

číst více

comments

Share This