Vyberte stránku

„Najali jsme jednoho schopného chytr…..no inženýr to byl!!!”

od | Říj 11, 2020 | Příběhy

 

 
 

Já su VeŠ a kdo je víc pičo??!!! Jó dobrá zkratka do dotazníku na pracáku. Dosažené vzdělání Vysoká škola. Jupíííí a jdeme společně ruku v ruce srát ty podřadný maturitáře, či ještě hůře výučáře. Každej študovanej je svým způsobem debil. Titulů čuráci mají jak hokejová repre a použitelní pro normální lifestyle jsou jako Rolexky z Wishu. Já mám absolutní respekt pro kapacity. Pro lidi, kteří vědí co dělají, ale těch je tak deset procent. Zbytek jsou absolutní neschopní mamrdi. Když toto dojde do restaurace, tak je to učiněná katastrofa. VeŠ žije v naprosto jiný realitě. VeŠ cestuje červí dírou. VeŠ nosí prachy v mikroteňáku a pokud je vůbec nosí, páč VeŠ nemá ani ponětí, že se někde za žrádlo musí platit. VeŠ je nadčlověk. Proto taky studuje Nejvyšší školu. “Jdeš na vejšku píčo?? Tak si zapamatuj, jakej hambáč žeru kreténe!!” Pro nás studiem nepolíbený dementy vysvětlím, že to je každej třetí co ti zpívá – “Tak zas příště u McDonald´s”…..

 

Naše domovina má nejvíc vysokejch škol na metr čtvereční na světě. A nejvíc VeŠ studentů. Knihomoloidi se přemnožili z několika důvodů. Třetina je ze Slovenska, kde je Vejška dobrá spíš jako stejnojmený salám z Krahulčího a absolvet vsoké školy múzických umeňauoue z Blavy je dobrej jako oblastní ochotník z Písku. Pokud ovšem nezabrousí do čech do nějakýho nekonečnýho serošu na z reklamy žijících komerčních televizí. Pak třeba prorazí, páč by jinak v Nízkých Tatrách točil pórek s bačem a ovečkama pro vyfetovanou produkci z Darknetu….

 

Další důvod jsou rodiče. Náš kluk, nebo naše holka chcete-li. Stop. Gender. Naše dítě to přece musí někam dotáhnout. Nebude se dřít jako my. Musí mít vysokou. Nesplněné sny rodičů se snaží naplnit prostřednictvím svých nedomrdů. Rodičové naplněni představou osmdesátých let komunismu a normalizačních filmů s flákačema v bílých pláštích, postávajících u rýsovacího prkna překopaní kávou od mrdání lačné sekretářky, co berou trojnásobek tehdy průměrného platu. Dobře si to kluk vybral….Je v teple…nenadře se….

 

Realita je, že čekáme tři měsíce na zedníka, či na instalatéra. Řemeslo se platí zlatem a my máme populaci chlupatejch aktivistek, co mají za sebou humanitní vědy. Jo na doktory se nikdo nehrne, páč tam když něco posereš, jdeš do kriminálu. Vytrhnout zub pičó, to abys jel do Ázerbajdžánu. Ale po čem piču, to se u nás studuje. Podnikavci, lycea, obchodní akadémie, vysoký kokotiny cestovního ruchu apod. Na vyměnění žárovky si volají firmu čuráci. Doma žerou čínskou polívku s nalámanejma Be-Be sušenkama a říkají tomu čelenč. Banda neschopnejch zmrdů, co připálí i vodu na čaj…..

 

Až budu ministr školství, tak udělám zákon, že každej bude prvně v něčem vyučenej. Když na to bude mít, tak maturu a když bude fakt bedýnka, tak VeŠ. Eliminujeme desítky tisíc příživníků se zkaženejma očima a syrovátkovejma prdelama z neustálýho sezení v knihovnách či posluchárnách. Já vím, že by zase třeba neměly Sekáče kšefty. VeŠ poznáš na první dobrou.VeŠ dojde do kavárničky a začnou se dít věci pičo….

 

VeŠ má baťůžek se želvičkou. Pončo z koberca. Komisňáky vod blata. Šátek na krku a červenej rypák z kterýho teče jak ženichovi z vocasu. Na privátu jedna plus nula jich je osm a už dva metry nejede topení, protože se všecko utratilo za knížky, papírky, krabice řezanýho tabáku a za hašiš. Chytrý mrdky si přišly prohřát kostičky a nápoják projíždí jak auditoři. Cvak!! Čajda za dvaciáša píčo, double citrónek, double cukříček. Cukřenky nedoporučuju. Sypou si to do baťůžku nebo to vyšňupou. Love nemaj, ale za to ti řeknó kundy chemický složení a vzorce a desítky teorií, proč to škodí. Když se ještě hulilo tak, uklidit stoleček po VeŠ bylo na vysavač. Když chytrej čuráček s diplomem za první místo z mistrovství světa ve skákání do řeči, vytáhl krabicu od cviček plnou tabáčku a začal to balit žluťounkými prstíčky do letáku z Kaufu, tak bylo pozdvížo…

 

Pytlíček čajíčku Pigi směsi z Jemnice byl zničenej jak mikrovlnka po nedělním kšeftu a kolik si Budoucnost našeho národa objednala vřelý vody, tak poznals, kterej ročník studuje. Pigi druhák – třeťák apod. Pytlíček nejlépe roztrhnout a mrdnout do popelníku. Pěkně mokrej. Pak se musely umejvat popelníky. Štětka na provázku nestačila, to se rozmatlalo jak novinářská kauza. Citrónky naši chytrýsci vykousávají zásadně až na kůru. Proč se při čajíčku taky nenažrat. Jo byli i tací študénti, co si z baťůžku vytáhli z novin brzdičku se sádlem od matičky, co poslala dítko do velkoměsta zlepšit svět. Pinglové to tiše tolerovali, když dostali kousnout a gramík skunku jako závdaveček. Nenechavé ručky našich VeŠ nechávaly stolky ve stavu, rovnajícímu se nájezdu vyfetovanejch kobylek. Roztrhaný tácky pod pivínko v popelníku. Vybrakovaný menážky. Bláto pod nohama, co opadalo z botiček, který byly jednou za týden v teplíčku. Tržba šedesát korun. Zaplaceno zásadně mincemi v nominální hodnotě jedna-dvě-pět korun….

 

Já půjdu studovat práva….to jsem v poslední době slyšel dost často…pozor mutanti. Bude to tu samej právník. Nejhorší je, že ti to řekne člověk o kterým víš, že na to nemá. Co z těch lidí bude pane Bože. V čem a nebo v kom se vzhlídli?? A to ti řekne jitrnica, co převlíká postele a myje hajzle. Jo je to dočasně. “Co děláš o víkendu? Práva v Plzni!!” Magistři, bakaláři, inženýři. Ti poslední jmenovaní jsou ultra banda naprostejch pičí. Bóóóže proč nezačnou všichni pracovat rukama. A pak se každej přece někam posune a usadí tam, kde je jeho místo. Vidím, že na další level nemám, tak zůstanu tam, kde jsem dobrej a umím to. VeŠ je příprava na to, jak systém obesrat a přeskočit vývojový stupně v životě lidském. Myšlení debilů, že si udělají hotelovku a nastoupí někam po škole jako provozní je scestná jako když vlezeš za tygrem do klece a on tě nekillne, páč jsi četl příručku a máš na to glejt. Takže všem majitelům diplomů doporučuji do toho rudýho tubusu nasrat. Protřepat a sežrat s oplatkama, aby pochopili jak chutná Básníkům život….HostJeZmrd.cz

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

Google z nikoho kuchaře neudělá

Google z nikoho kuchaře neudělá

   Láska má mnoho podob a tu gastronomickou máme v sobě svým způsobem tak nějak všichni. Prochází to žaludkem, má to jepičí život a vždycky z toho zbyde hovno. Ale pokaždý než se to jídlo metamorfuje do výkalu, si to zakusí zacházení jak s milenkou. Kus čerstvýho...

číst více
New World Order is coming pomalu.

New World Order is coming pomalu.

   Už šest piv přemejšlím o čem budu dneska psát. Zkouknul jsem projev Si Ťin Pinda Linda z Hradhausu a slibuji, že tu roušku budu nosit teda no. Je to asi to nejmenší, co můžem udělat, aby zase dobře bylo. O Covidu už psát nebudu. I já jsem pochopil, že o tom vím...

číst více
Share This