Vyberte stránku

Prostě prostá přisprostlá pravda

od | Srp 16, 2020 | Příběhy

 

 
 

Brňáci majó Hantec. Kuchyňa má Pičantec….Jsme neuvěřitelně mírumilovní lidé a každého bychom samou láskou sežrali….Dnešní lingvistické okénko věnuji Markovi Ebenovi, kterýmu v jednom pořadu alá skrytá kamera, nechali přejet vypůjčené auto tankem. Z naprosto vyděšeného moderátora vypadlo pouze – “No to bude průser”. Mně ho bylo bylo fakt líto. Červenal se, ale dal to. Řekl to…..Řekl všecko….

 

“Dobré ráno Čuráci!!! Zdar pičo, tak jaká?. Ale mrdat, včera jsem jel až v jednu. Kundy jsem šel zkasírovat a ty mrdky co seděly na třináctce, si daly ještě flašku vína. Čubky jedny. Rozumiš pičo, celej večer tam sedí jako píča u jedny dvojky bílýho, srsá to jak zajíc rosu a ve finále dostane chuť na sedmičku kurva stará. A co myslíš pičo, pak si to mrdka nechala napsat na cimru. Dýžko žádný. Pojď hulit pičo…..”

 

“Jo, jen dojebu tady tu píčovinu, co máme na meníčko. Vem mi taky kafe pičo. Kolik čuráků máme dneska vůbec v baráku pičo? Osmdesát zmrdů vole. Kurva to zase bude pičo. Jo pičo a ten zkurvenej hic pičo. Mě z toho mrdne. Nějaký rezervačky pičo? Deset stolů poledne, dvojičky – čtveřičky. Jo a jedni čuráci patnáct lidí. No ty pičo, to jsou kurvy. Patnáct jo? Mrdky jedny, nesnáším velký stoly ala carte pičo. Mi povídej pičo. Místní kundy, nějaký narozeniny či co. Čuráci stejně přijdou všici naráz pičo. Klasika pičo. Tak já du nakrájet ještě tu zkurvenou zeleninu, páč ten čurák zase nic nenachystal. Jo je to kokot, měls ho vidět včera zmrda, plaval jak piča. Máme všecko, co je na kartě jo? Pičo??!!…”

 

“Tak to né pičo, jako jedenáct dopoledne pičo a už pičo první stůl jo jako pičo? Cože kurva pičo jako osm lidí? Aláči pičo? Proč nežerou meníčko kurvy jedny? Co to je za čuráky pičo???!!! No jááásně pičo, tohle pičo, to jako jediný nemám do piči nachystnaný. Kurvy jedny pičo, já to tady fakt už mrdám vole. Kde je ta umejvačka do piči? Nemám pánvičky kurva…Jo markuj pičo, všichni naráz pičo. Já se tady můžu z toho posrat pičo. Kurvy jedny, kde se furt berou?? Tak kde seš kurva pičo, zvoním tady jak čurák a ty nikde. Jak to že seš sám pičo?? To se to markuje pičo, ale nosit taky kurva. Čum pičo, jak to vypadá. Ale já to mrdám už, mě to je jedno. Kde je vůbec šéf pičo? Se zase namrdal včera kokot?…”

 

“Dobré ranko. Vše v nejlepším pořádku. Ne nic nepotřebujeme.Děkuji, máme se skvěle. Jasné, uděláme. Není problém. Ano Ano.!! Viděls ho čuráka? Ten mi zase naložil zmrd. Ale tentokrát mu už fakt něco řeknu čurákovi. Opravit myčku chcu už tejden. Zasranec jeden. Teď si vodjede šulin a my se tady máme posrat pičo. Cože ty čuráku??? Voni budou žrát deserty?? Tak to né pičo!!! Jak jako deserty???!!! Mrdky jedny a každej něco jinýho. Já už na to tady seru. Pičo šlehačka není udělaná. Šuflata nejsou doplněný pičo. Fakt to mrdám. Tak su kurva jedinej, kdo tady maká pičo nebo co??? Jo, to eiskafíčko bez šlehačky kámo, to je ta píča od toho čuráka. No dyť víš, jak ju tady na vánočním večírku mrdali ti tři borci na hajzlu. Jo ta sekretářka pičo. Ta je dobrá pičo. Ale doma bys to nechtěl. Tak su piča nebo co?? Ale chtěl….”

 

“Jak jako žrádla pičo o půl třetí pičo??!! Di do piče jako….Kurvy zasraný, to si jako museli dát to nejzkurvenější žrádlo z lístku pičo?? To fakt nenávidím dělat pičo. Mrdky, jak to můžou žrát pičo!!?? Cože? Další dva stoly pičo? Tak to je pošli do piče pičo!!! Kdy mám jako pičo, chystat na zítra pičo??? A to ještě jako pičo dojelo zboží pičo. To ten čurák nemůže jednou dojet normálně pičo. Mám jen dvě ruce pičo!!! Hele kundo, udělej mi kafe a dej mi bora. Ty chceš zase cigára? Dyť jsem ti dával rádno jedny pičo. No…to mě beztak čóruje uklízečka. Tak míň hulit a víc makat pičo hihihi. Ty čuráku jeden, tak si to tady zkus sám pičo….”

 

“Pičo mě snad jebne, ten čurák dovezl meruňky. Ať jde fakt do piče, su jeho sluha jako pičo, nebo co jako pičo vole??? Jasný šéfe. Zítra na meníčko. Jo, určitě. Strouhanečka, máslíčko. Tři kousky za devadesát. To vite že jooo, všem řekněte….Laskominečka….Mňamyyyy…Pičo já toho zmrda snad vemu pánvičkou na plocho pičo. To nevidí pičo, že nemám kam dřív skočit pičo vole??? Kde mám to pivo kurva??? Cože? Pičo to né, to už je půl šestý? První zmrdi už jako na večeři jo???!!! Tak to jdi do piči. Piča to zase bude. Zase vyšukanci naráz pičo. Já to tady mrdám…..”

 

“Kolikátýho je jako pičo??!!! Šestýho pičo. A vejplata není jako na účtě pičo??? Co si jako ten čurák myslí pičo???!!! Jako kde to jsme pičo??? Dřu jak čurák a jako nejsou love včas pičo?? Fakt už jako to tady mrdám vole. Pudu do piče…Dodělám patnáctou sezonu a du do piče ti řikám pičo….Tak mi natoč ještě jedno….a jégra…a cigára…já ti to pak cvaknu pičo….až přijdou love pičo….Cože ty zmrde??? Tatarák? Vo desíti pičo?? Co to je za zmrdy??? Pivko že posílaj jo? Kolik topinek??? Sebou…….”

 

Není nad autobiografii přátelé. Mějte se fanfárově. Muck…Váš HostJeZmrd.cz

Facebook Pagelike Widget

UŽ JSTE ČETLI TYTO ČLÁNKY?

Google z nikoho kuchaře neudělá

Google z nikoho kuchaře neudělá

   Láska má mnoho podob a tu gastronomickou máme v sobě svým způsobem tak nějak všichni. Prochází to žaludkem, má to jepičí život a vždycky z toho zbyde hovno. Ale pokaždý než se to jídlo metamorfuje do výkalu, si to zakusí zacházení jak s milenkou. Kus čerstvýho...

číst více
New World Order is coming pomalu.

New World Order is coming pomalu.

   Už šest piv přemejšlím o čem budu dneska psát. Zkouknul jsem projev Si Ťin Pinda Linda z Hradhausu a slibuji, že tu roušku budu nosit teda no. Je to asi to nejmenší, co můžem udělat, aby zase dobře bylo. O Covidu už psát nebudu. I já jsem pochopil, že o tom vím...

číst více
Share This